İLETİŞİM MERKEZİ

Başkanın ÖzgeçmişiMehmet Nuri ÖDÜK, 2 Aralık 1973´de Konya´nın Kadınhanı ilçesinde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Saliha´dır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Öğrencilik hayatına 1981 yılında Kadınhanı Merkez İlköğretim Okulu´nda başladı. Ortaöğretimini ise 1985 yılında Kadınhanı Ortaokulunda başladı. Ardından 1988 yılında yine Kadınhanı´nda Ata İçil Lisesi´nde öğrenim hayatına devam etti. Lisans eğitimini ise 1997 yılında Elazığ´da Fırat Üniversitesi´nde Teknik Eğitim Fakültesi, Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Bölümü, Bilgisayar Öğretmenliği Eğitimi ve Yüksek lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Fen Bililimleri Enstitüsü Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi alarak öğrencilik hayatını başarılı bir şekilde tamamladı.

Çok sevdiği Öğretmenlik hayatına 1997´de Kadınhanı Sağlık Meslek Lisesi´nde başladı. 1998 yılından beri Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksek Okulu´nda çalışmaktadır. Burada Müdür Yardımcılığı , Bilgisayar Programcılığı Koordinatörlüğü ve Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanlığı görevlerinde bulundu.

BELEDİYEMİZ İLETİŞİM
 
0332 834 15 20
bilgi@kadinhani.bel.tr
İstiklal Mah. İstanbul Cad. No:28 42800 Kadınhanı/KONYA
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube